Chcesz zabrać swoją drugą połówkę na randkę, ale masz ochotę zaskoczyć ją lub jego czymś oryginalnym. Schemat kino, kolacja i spacer niespecjalnie ci odpowiada, jednak nie wiesz, co lepszego można zrobić? Przekonaj się, w jaki sposób spędzić niezapomniany wieczór pełen wrażeń!

Randka na specjalną okazję

W kalendarzu jest kilka dni, które niejako obligują do zorganizowania randki. Walentynki, Dzień Kobiet, rocznica itp. Jeśli spotykacie się od niedawna, to wszystko będzie ekscytujące, jednak osoby w stałych związkach mogą czuć się trochę jak w „Dniu świstaka” – co roku dokładnie to samo. Czas przerwać nudę i pokusić się o małe szaleństwo!

Dzień zakochanych wypada zimą, co wyklucza większość aktywności na zewnątrz. Nie dajcie się zmylić! To, że jest zimno, nie znaczy, że nie możecie wyjść z domu. Jeżeli akurat spadł śnieg, to nawet lepiej. Ubierzcie się ciepło, weźcie herbatę w termosie i poczujcie się jak dzieciaki. Zjeżdżanie na sankach, budowanie bałwana i bitwa na śnieżki dostarczą wam rozrywki i pozwolą spalić kalorie.

Dzień Kobiet bywa trudny, jeśli chodzi o pogodę. Już nie zima, ale jeszcze nie wiosna. Na dworze chłód i najczęściej deszcz, dlatego tu proponujemy aktywności domowe. Zamiast wystawnej kolacji i romantycznego filmu, zorganizuj randkę pełną emocji. Kup pady do komputera, jeśli nie masz konsoli i nową grę, której oboje nie znacie. Sprawdźcie, kto okaże się zwycięzcą! Wygrany może zadecydować o tym, co zjecie, albo w co jeszcze zagracie.

Rocznica na pewno kojarzy ci się z eleganckim ubraniem, czerwonym winem i bukietem róż. Przyjemnie, ale ile można? Zaplanujcie wyjście z domu, ale… Donikąd. Po prostu wyjdźcie i idźcie przed siebie bez żadnego planu. Wspólne spacerowanie i rozmowy zbliżą was do siebie, a zakończenie randki może was zaskoczyć.

Taka wyjątkowa randka może być alternatywą dla prezentu!


fot.: Pexels.com

Sportowe randki

Zamiast jeść, spalajcie kalorie. Oczywiście super pomysłem jest wypad na rowery, na basen, pobiegać itp., ale czy nie robiliście tego setki razy? Czas udać się na prawdziwą przygodę niczym Indiana Jones!

Co ty na to, żeby wzbić się wysoko? Wybierzcie się na trampoliny! Nawet nie wiesz, ile frajdy może dać robienie akrobacji i odbijanie się od sprężystej powierzchni. Urządźcie zawody, kto wyżej skoczy, albo kto zrobi lepsze salto. Wszystko zależy od waszej kondycji!

Lubicie mocne wrażenia i jesteście zwinni? Park linowy to miejsce stworzone z myślą o was. Podczas takiej randki sprawdzicie waszą odwagę i cierpliwość. Może się okazać, że wcale nie masz pojęcia, w jaki sposób druga połówka reaguje na wysokość…

Strzelanie z łuku albo broni palnej nie jest codziennością, dlatego takie aktywności stanowią wspaniałe oderwanie od rzeczywistości. Mała rywalizacja w związku nie zaszkodzi, załóżcie się, kto trafi do celu więcej razy. Tylko bez kłótni.

Dla fanów naprawdę ekstremalnych wyczynów polecamy skok ze spadochronem albo na bungee. Mocne wrażenia gwarantowane!


fot.: Pexels.com

Oryginalnie, ale romantycznie

Powyższe propozycje gwarantują udaną randkę, ale może niekoniecznie romantyczną dla amatorów amorów, dlatego przygotowaliśmy także pomysły na spędzenie czasu pełnego uśmiechów, głębokich spojrzeń w oczy i wzruszeń.

Pary, które szykują się do ślubu, mogą udać się w ważne dla nich miejsce, które dodatkowo jest dosyć zaciszne. Park, las, albo jezioro. Najlepiej zabierz tam drugą osobę i nie zdradzaj, o co chodzi. Na miejscu wyjaw, że masz specjalną przysięgę „przedślubną” i wyrecytuj lub przeczytaj ją swojej połówce. To będzie taki wasz cichy ślub, o którym tylko wy będziecie wiedzieli, a miejsce stanie się jeszcze ważniejsze.

Piknik być może jest oklepany. Nie będzie taki, jeśli przedłuży się do nocy. Weźcie namiot i śpiwory i wyskoczcie na jedną noc pod chmurką. Najpierw zjedzcie wspólny obiad na łonie natury, a potem patrzcie w gwiazdy i rozmawiajcie do białego rana.

Nie ma znaczenia czy będziecie w domu, na dworze czy w samochodzie. Nagrajcie wspólny filmik. Najlepiej kilka. Nie brzmi jak randka, ale tworzy fundament pod kolejne spotkania. Po zmontowaniu krótkich fragmentów i dodaniu muzyki ujrzycie wzruszające dzieło z wami w rolach głównych. Możecie później je oglądać w każdą rocznicę i przypominać sobie o łączącym was uczuciu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here