Kim jest numerolog i czy warto skorzystać z jego usług?

0
1180

Numerologia to pociągająca wiedza, która nie ma nic wspólnego z magią. Co prawda łączy sporo elementów z różnych dziedzin, ale przede wszystkim pokazuje wibracje Twoich liczb oraz ich właściwości. Interpretacja i analiza dnia urodzin są niezwykle pomocne. Największą rolę w tłumaczeniu rzeczywistości przy pomocy cyfr odgrywa numerolog. Kim jest i jak znaleźć tego wyjątkowego?

Do wyznaczenia Twojego potencjału potrzebna jest data urodzenia, ale równie przydatne jest imię i nazwisko, a nawet numer domu czy numer telefonu. Numerologia określa nie tylko teraźniejszość, ale także pokazuje kierunek, w jakim zmierza Twoja przyszłość. Tylko profesjonalista z udokumentowaną wiedzą jest w stanie trafnie określić Twoje mocne i słabe strony i podpowiedzieć, co lepiej zrobić teraz, a co przeczekać.

Numerolog czy magik?

Przy pomocy działań matematycznych numerolog tworzy portret numerologiczny, który szczegółowo podkreśla Twoją osobowość i charakter. Opisuje temperament i zdolności, jakie posiadasz. Aby ustalić Twoje cele życiowe, posługuje się również imieniem i nazwiskiem oraz analizą Twojego podpisu. Dzięki liczbom możesz się również dowiedzieć, w jakim celu zostałeś powołany na ten świat.

Jeżeli chcesz korzystać z umiejętności profesjonalnego numerologa, szukaj doświadczonych osób, które mają spore rozeznanie w tej sztuce. Terapeuci dusz, osoby obdarzone wyjątkowym darem i umiejętnościami. Poproś o referencje, jeśli nie jesteś pewien i masz wątpliwości, a przede wszystkim czytaj opinie tych, którzy już korzystali z takich usług.

Dobry numerolog, czyli jaki?

Profesjonalista przede wszystkim zachwyca darem słuchania, nie zarzuca swoją osobowością i ma przyjazny stosunek do swojego klienta. Stara się ze wszystkich sił, by klient czuł się komfortowo podczas sesji i wykazuje szeroką wiedzę, która łączy się z jego numerologiczną pasją. To człowiek w służbie, pomagający innym odnaleźć powołanie, misję i własną drogę życiową. Ostrzega przed złą wibracją cyfr oraz zachęca do stawienia śmiałego kroku w przód, jeśli widzi, że koniunkcja liczb temu sprzyja.

Dobry numerolog jest jak psychoterapeuta, który podpowiada, czy warto wystartować z biznesem, czy lepiej się z nim wstrzymać. Dlaczego? Bo z liczb czyta czy Twoje predyspozycje sprzyjają rozkręcaniu nowej firmy. Pokazuje, z kim najlepiej jest tworzyć relacje i kiedy zdecydować się na dziecko. To nie jest lekarz, który przepisuje Ci gotową receptę. Numerolog tylko delikatnie podpowiada oraz informuje, co powinno być Twoim priorytetem, ale to Ty podejmujesz decyzję!

Korzystaj z usług osób, które możesz łatwo zidentyfikować w sieci. Profesjonaliści nie mają nic do ukrycia i prowadzą swój biznes w zgodzie ze sobą. Na ich stronach są włączone komentarze i widnieją opinie innych klientów. Specjalista, który żyje swoją pasją, edukuje za pomocą platform, filmów i książek. Robi wszystko, by Ci pomóc – do tego został stworzony!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here