Lodówka dwudrzwiowa

Lodówka to zdecydowanie centralny punkt każdej kuchni. Chociaż na co dzień możemy o tym nie myśleć, szybki rozwój technologii nie ominął także naszych chłodziarek, więc jeśli będziesz chciał kupić nowoczesną lodówkę do Twojej kuchni, wybór będzie znacznie większy, niż możesz przypuszczać. Nie będziesz też skazany na najbardziej klasyczne kolory, takie jak czarny czy biały, gdyż dzisiejsze chłodziarki podążają za trendami także w kwestii palety barw. Lodówka dwudrzwiowa – czarna, biała, czy kolorowa – która z nich najlepiej odnajdzie się w Twojej kuchni?

Lodówka dwudrzwiowa – czyli parę słów o rozmiarze chłodziarek

Zanim przejdziemy do wyboru koloru Twojej nowej chłodziarki, musimy poświęcić parę słów na kwestię rozstawu jej drzwiczek. Oczywiście barwa i design urządzenia podążający za nowoczesnym wystrojem wnętrz jest niezwykle istotny, jednak zbyt mała czy zbyt duża lodówka zawsze okaże się nietrafionym wyborem, nawet jeśli jej przedni panel będzie miał barwę świetnie pasującą do reszty kuchni.

Klasycznym rozwiązaniem są lodówki typu Combi, czyli konstrukcje oparte o zamrażarkę na dole. To najbardziej odpowiednie wyjście dla niewielkich kuchni, jednak jeśli Twoja rodzina jest liczna, lepszym wyborem może się okazać lodówka dwudrzwiowa. Możesz postawić na modele Side by Side (czyli takie z chłodziarką po jednej i zamrażarką po drugiej stronie) lub modele Multidoor (w tym wypadku zamrażarka także może być na dole urządzenia, jednak będzie znacznie większa i otwierana podobnie do drzwi w szafie). Chłodziarki tego typu są przeważnie nieco niższe niż modele Combi, jednak są w stanie zrekompensować to z nawiązką swoją szerokością.

Lodówka dwudrzwiowa – czarna, srebrna… Jaki masz wybór?

Czarna lodówka dwudrzwiowa to zdecydowanie jeden z najbardziej uniwersalnych wyborów, podobnie jak lodówka dwudrzwiowa biała. Nie oznacza to jednak, że będą one najlepszym rozwiązaniem do Twojej kuchni. W nowoczesnych wystrojach wnętrz królują stonowane, pastelowe kolory, a dzisiejszy wybór na rynku sprzętów AGD sprawia, że bez problemu znajdziemy sprzęty, które dopasujemy do koloru ścian czy reszty wyposażenia.

Przykładem tego sprzętu może być lodówka Bespoke marki Samsung. To urządzenie wyróżnia się na tle innych nie tylko szeroką paletą barw, ale przede wszystkim tym, jaką daje Ci dowolność w ich zestawianiu ze sobą. Samsung Bespoke to lodówka modułowa, co oznacza, że jej poszczególne segmenty możesz łączyć bez żadnych ograniczeń. Jeśli pewnego dnia zdecydujesz, że Twoja zamrażarka jest zbyt mała względem Twoich potrzeb, będziesz mógł bez problemu dostawić kolejny moduł i cieszyć się powiększoną zamrażarką jeszcze tego samego dnia.

Jeśli chodzi o paletę barw w lodówce Samsung Bespoke, to nie dość, że jest ona bardzo szeroka i znajdziesz tam kolory takie jak pastelowy róż czy delikatna zieleń, to jeśli zajdzie potrzeba na przemalowanie ścian, będziesz mógł łatwo zmienić barwę lodówki za pomocą dedykowanych do tego paneli. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie chciałby być skazany na wymianę lodówki przy każdym remoncie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here