Chciałabyś wybrać się na randkę ze swoim ukochanym, ale zależy ci na tym, aby on się dobrze bawił. Pewnie wielokrotnie było tak, że to mężczyzna dbał o twój komfort, wręczył kwiaty, zabrał na komedię romantyczną i spacer, a ty chcesz się odwdzięczyć. Jak jednak zorganizować randkę dla mężczyzny? To już nie jest takie oczywiste, ponieważ temat jest mocno sfeminizowany. Podpowiemy ci dzisiaj kilka pomysłów.

Co lubią panowie?

Wśród internetowych poradników znajdziesz wiele wskazówek, co lubią mężczyźni. Niestety, te porady często są krzywdzące dla obu stron. Panowie wychodzą na zainteresowanych jednym tematem, panie zaś zastanawiają się, czy wypada im jeść przy towarzyszu – absurd.

Mężczyźni wcale nie są z innej planety i też są ludźmi. Czego oczekują od randki? Tego samego co ty, czyli dobrej zabawy i udanych, ciekawych rozmów. Jeżeli planujesz zaprosić kogoś na spotkanie, to znaczy, że trochę go znasz. Choćby ze zdawkowych pogawędek lub profilu w internecie.

Pierwsze randki zazwyczaj wyglądają podobnie, ponieważ są na neutralnym gruncie. Spacer, kino lub kawiarnia nie są krępujące i są bezpieczne. Związki z dłuższym stażem mogą poszaleć, bo już wiedzą, że dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Najważniejsze to ustalić, czego mężczyzna nie lubi. Jeśli męczą go romantyczne filmy, to na pewno nie zabierzesz go do kina na jakąś szmirę. Być może stroni od eleganckich miejsc – droga restauracja odpada. Dzięki temu stworzysz w głowie obraz tego, co mogłoby być interesujące dla twojego towarzysza.


fot.: Pexels.com

Klasyka w męskim wydaniu

Typowy schemat, czyli kino i kolacja, mogą spodobać się także mężczyźnie. Po prostu zróbcie to na totalnym luzie. Załóżcie wygodne ubrania i pozwól mężowi lub chłopakowi wybrać film, na który pójdziecie. Nie musisz się godzić na horror, jeśli się panicznie boisz, ale ustąp i potowarzysz mu w trakcie wojennej historii.

Kolacja nie musi być romantyczna i wystawna. Może skoczycie do pubu na dobre piwo i żeberka w miodzie? Twój mężczyzna na pewno ma ulubiony typ jedzenia, który możesz mu zafundować tego wieczora. Sama też będziesz się świetnie bawić. W końcu to wspólnie spędzony czas!

Okazja wymaga wręczenia prezentu albo po prostu masz ochotę coś sprezentować partnerowi? Super, w takim razie zastanów się, co mu się przyda. Zgubił ulubiony brelok do kluczy? A może wciąż ogląda w internecie zegarki, bo chciałby któryś mieć? Skup się na jego gustach i potrzebach, a na pewno będzie zachwycony.

Randka dla zmęczonych

Okazuje się, że wielu panów najchętniej w ogóle nie ruszałoby się z domu. Codzienna praca, zakupy i zgiełk sprawiają, że chcieliby usiąść na kanapie i zostać na niej przez kilka godzin. Mówisz i masz! Przecież to super pomysł. Zamów pizzę i kup ulubione piwo swojego mężczyzny. Sukces gwarantowany.

Dla zmęczonych zbawienne może okazać się pielęgnacyjne SPA. Jeśli nie macie możliwości wyjechać do jakiegoś hotelu, przygotuj domowe zabiegi. Nie takie, jakie ty byś chciała, raczej pomyśl, co sprawiłoby przyjemność partnerowi. Na pewno odprężający masaż. Możesz również zrobić mu miłą kąpiel i włączyć do niej wasz ulubiony serial.

Dobra, czas na graczy. Jeżeli twój mężczyzna uwielbia grać na konsoli, a ty za tym nie przepadasz, zaskocz go i zaproponuj wspólne granie. Będzie nieziemsko ucieszony i zapamięta ten wieczór na długo! Przygotuj do tego ulubione przekąski i przygaś światła, aby było jasne, że to randka.


fot.: Pexels.com
Ciekawe miejsca

Zaplanuj wyprawę do miejsca, które może zaciekawić partnera. Randka w muzeum? Czemu nie! Panowie lubią motoryzację oraz wojenne klimaty, dlatego poszukaj takiej wystawy w swoim mieście. Interaktywne centrum nauki wcale nie jest tylko dla dzieci – każdy mężczyzna się w nim odnajdzie.

Dla pasjonatów rycerzy i historii interesujące są głównie zamki i ruiny. Zrób niespodziankę swojemu towarzyszowi i pojedź z nim na randkę w królewskim stylu. Czasem w różnych miejscowościach organizowane są historyczne inscenizacje. To ciekawe przedstawienie, które warto obejrzeć wspólnie!

Co powiesz na jedzenie waty cukrowej i oglądanie egzotycznych zwierząt? Zoo to świetna zabawa. Możecie w nim spędzić cały dzień i wcale się nie nudzić! Poczujecie się, jakbyście znowu mieli naście lat. Randka w zoo to dobry pomysł, ale pod warunkiem, że traficie na ładną pogodę, dlatego pilnuj prognoz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here