Świat oszalał na punkcie idealnego i młodego wyglądu. Głównie kobiety starają się zachować jędrną, gładką skórę jak najdłużej i chcą oszukać czas. Producenci urodowych gadżetów nie śpią – na rynku pojawiło się mnóstwo akcesoriów, mających na celu powstrzymanie wskazówek zegara. Wyszukaliśmy najdziwniejsze z nich. Skusisz się?

Wydaje się, że Korea Południowa to zagłębie piękna. Stamtąd pochodzi największa ilość specyficznych gadżetów do poprawiania urody bez skalpela. Podobno z pomocą tych przyrządów można wymodelować twarz – wyszczuplić nos, podnieść policzki, powiększyć usta. Sprawdźcie, co znaleźliśmy w głębinach internetu i pomyślcie, czy chcecie zainwestować swoje pieniądze w te oryginalne akcesoria.

Ćwiczenia upiększające twarz

Kiedy chcemy schudnąć lub wymodelować sylwetkę, to idziemy na siłownię albo włączamy trening na telewizorze i mozolnie powtarzamy ćwiczenia. Azjaci, idąc tym tropem, wypromowali gadżety służące do treningu twarzy. O ile joga twarzy jest dosyć popularna i daje dobre rezultaty, to w przypadku dalekowschodnich metod mamy pewne wątpliwości.

Dowiedz się jak:

  • poprawić swój głos,
  • wymodelować owal twarzy,
  • wytrenować mięśnie bez ćwiczeń.

Silikonowy gadżet, który ma gwarantować lifting twarzy, należy włożyć w usta i po prosu zaciskać. Jest to wyjątkowo trudne, ponieważ produkt stawia dosyć duży opór. Jesteśmy pewni, że można się nabawić bólu żuchwy, jednak podniesienia mięśni nie zauważyliśmy. Z pewnością wygląda się wyjątkowo dziwnie w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Kolejna wkładka do ust. Tym razem na poprawę głosu. Wygląda trochę jak smoczek. Część znajdującą się w buzi należy uciskać językiem, co ponoć poszerza kanał głosowy. Jest to swego rodzaju gwizdek i całość brzmi nie tylko nieprawdopodobnie, ale i dosyć niepokojąco.


fot.: Pexels.com

Dla leniwych mamy gadżet, który ćwiczy za was. Należy włożyć przyrząd do ust i włączyć. Po uruchomieniu akcesorium zaczyna wibrować, co z kolei ujędrnia mięśnie twarzy. W teorii, bo w praktyce powoduje łaskotki i ciężko wytrzymać.

Wymodeluj nos prostym gadżetem

Operacje plastyczne są drogie i inwazyjne, nie ma co ryzykować, szczególnie jeśli za kilka złotych można kupić akcesoria działające jak skalpel. Wyszczuplanie nosa to dla Koreańczyków bułka z masłem!

Dzięki poniższym gadżetom twój nos będzie:

  • szczuplejszy,
  • wymodelowany,
  • zadarty.

W nasze ręce wpadł niewielki przyrząd wyglądający jak futurystyczna pułapka na myszy, okazało się jednak, że jest to gadżet do poprawy kształtu nosa. Przyrząd po nałożeniu obejmuje cały nos i wibruje. Niestety bardzo słabo trzyma się skóry, dlatego trzeba z nim leżeć.

Nieco mniej przerażające są nakładki zaciskowe, których zadaniem jest wyszczuplenie nosa. Nie da się w nich oddychać i sprawiają ból, ale podobno dla piękna czasem należy się pomęczyć. Producent zaleca noszenie gadżetu codziennie przez 30 minut.

Wyjątkowo niepokojące są wkładki do nosa mające na celu sprawienie, że czubek staje się zadarty. Są naprawdę bardzo małe i nieporęczne, brakuje w nich elementu wystającego, za który można by go złapać podczas wyciągania. Prawdopodobieństwo utknięcia lub poranienia śluzówki jest poważnie wysokie.

Lifting twarzy dla każdego

Marzysz o powrocie do młodzieńczych lat i podniesieniu całej twarzy? Nic prostszego. Po prostu kup opaskę, która wygląda jak wyjęta ze starego filmu o superbohaterach i regularnie zakładaj ją na głowę. Maska rzeczywiście ciągnie skórę do góry, jednak mamy wątpliwości czy nie za mocno, co w efekcie może spowodować odwrotny rezultat.

To może chociaż powieki uda się upiększyć. Przedziwne okulary powinny podnieść na stałe górną powiekę. Producent zaleca zakładanie je codziennie na 5 minut, ale nie wiemy, po ilu dniach oczy nabiorą nowego kształtu. Plastikowe oprawki zamiast szkieł mają plastikowe mostki, których łuki powinny znaleźć się między górną powieką a kością.


fot.: Pexels.com

Z wiekiem mięśnie wiotczeją i twarz przybiera smutnego wyglądu przez opadające kąciki ust. Żaden problem, kup wkładkę do ust i przywróć swój promienny uśmiech! Kawałek plastiku należy włożyć między dolną wargę a zęby. Mając ten gadżet w buzi, nie sposób się nie uśmiechać, jednak po wyjęciu twarz znowu jest smutna. I obolała.

Czy warto inwestować w takie akcesoria?

Sprawa jest indywidualna. W internecie znajdziesz wiele recenzji oraz filmów dotyczących tych dalekowschodnich gadżetów, jednak mamy wrażenie, że nie znaleźliśmy ani jednej opinii głoszącej, że którekolwiek akcesoria zmieniły cokolwiek w wyglądzie twarzy.

Należy je zatem traktować bardziej jako ciekawostkę i być może zabawny gadżet na urodziny dla kogoś, kto przesadnie przejmuje się swoim naturalnym wyglądem, niż jak faktyczne narzędzie mogące poprawić nasze kształty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here