grawer zegarek

Grawerowanie zegarków to świetny sposób na personalizację urządzenia. Tak przygotowany dodatek może posłużyć nie tylko jako wyjątkowe akcesorium na różne okazje. Zegarek z osobistym grawerem to częsty wybór na prezent dla bliskiej osoby. Co grawerować na zegarku, aby nadać mu szczególnego wyrazu? Co zrobić, gdy nie mamy pomysłu na grawer na zegarku, a bardzo chcielibyśmy dodać coś od siebie? Przygotowaliśmy kilka propozycji napisów, jakie można umieścić na prezencie dla drugiej osoby. Sprawdź nasze przykłady grawera na zegarku!

Grawer na zegarku dla męża – najciekawsze pomysły

Prezent dla małżonka musi być przemyślany, jak i odpowiedni dla jego upodobań. Grawer na zegarku będzie idealnym dopełnieniem całości. Zwłaszcza, jeśli napis będzie zawierał ważne przesłanie. Jaki grawer na zegarku dla męża umieścić?

To zależy od okazji, z jakiej prezent ma zostać wręczony. Grawer na zegarku z powodu rocznicy ślubu może zawierać napis typu „Drogiemu Mężu z okazji rocznicy”, „Kochanemu Mężu w dniu rocznicy ślubu” lub wersję z imieniem małżonka, dla lepszej personalizacji. Warto do tekstu dodać datę podarowania zegarka, jak i informację, o którą rocznicę chodzi. Takie połączenie będzie świetną pamiątką na kolejne lata, jak i podkreślenie uczuć do drugiej osoby.

Zarówno mężowi, jak i żonie, można podarować grawerowany zegarek na okrągłe urodziny. Grawer na zegarku na 40 urodziny może zawierać napis „W dniu 40 urodzin” oraz imię jubilata. Sprawdzi się także bardziej rozbudowany tekst, jak „Niech odmierza cudowne chwile przez kolejne 40 lat” oraz inicjały osoby, od której pochodzi prezent. Takie pomysły sprawdzą się także jako grawer na zegarku na 30 urodziny, jak i inne, ważne jubileusze.

Warto przy tym pamiętać, aby wybrać model zegarka, który przypadnie do gustu osobie obdarowanej. Szeroki wybór urządzeń na rynku sprawia, że można znaleźć sprzęt odpowiedni dla najbardziej wymagających, jak np. zegarki męskie od zegarownia.pl

Grawer na zegarku dla mamy – sposób na wyjątkowy podarunek

Przygotowanie prezentu dla każdej mamy, to okazja do podziękowania jej za trud wychowania oraz poświęcenie, jakiego niejednokrotnie dokonywała dla swoich dzieci. Dlatego grawer na zegarku dla mamy powinien być przemyślany i wyrażać odpowiednie uczucia. Warto dodać w nim imię matki, jak i datę podarowania prezentu. Może być on przekazany z okazji urodzin czy na święta. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby grawer na zegarku zawierał cytaty znanych postaci lub kilka słów napisanych osobiście, jak na przykład „Za serce pełne miłości” czy „Kochanej Mamie za całą miłość”.

Jako pomysł na grawer na zegarku mogą posłużyć także fragmenty tekstów ulubionych piosenek czy słowa, które matka często powtarza swoim dzieciom. Ważne, aby napis do grawerowania dobrać z własnego serca. Taki dodatek będzie nie tylko cudowną pamiątką, ale i odznaczy się dużą wartością sentymentalną. Warto zatem wybrać wyjątkowy napis, jak i odpowiedni model. Szeroki wybór dostępnych na rynku urządzeń (jak np. zegarki damskie od zegarownia.pl) pozwala na trafienie w najbardziej wymagający gust.

Jaki grawer na zegarek na komunię?

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. To nie tylko istotny moment ze względu na wiarę, ale także podarunki, jakimi najmłodsi są obdarowywani przez członków rodziny. Zegarek to wciąż jeden z najczęściej wybieranych dodatków dla kilkulatków. Prezent wzbogacony o wygrawerowany cytat z tyłu koperty, będzie pamiątką na całe życie.

Grawer n zegarku z okazji komunii powinien zawierać datę przyjęcia sakramentu, jak i imię dziecka. Warto przy tym dodać kilka słów z życzeniami lub ważną sentencję. Wśród przykładów na grawer na zegarku można wymienić m.in. „Na Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej”, „Kochanej Córce z Okazji Pierwszej Komunii Świętej” czy „Z Okazji Pierwszej Komunii Świętej – Rodzice”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here