Alternatywa dla spacerówki? Wybierz rowerek Kinderkraft Easytwist!

0
527

Czy można połączyć zalety spacerówki z rowerkiem trójkołowym? Oczywiście, że tak! Najlepiej o tym fakcie przekonuje nas marka Kinderkraft. Easytwist to kolejna propozycja tego producenta, która i tym razem nie zawiedzie nas – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak również wygody użytkowania. To rowerek trójkołowy przeznaczony dla maluchów już od 9 miesiąca życia, aż do 5 roku życia!

Obrotowe siedzisko i regulowane oparcie

Kinderkraft Easytwist to pojazd zaprojektowany z myślą o aktywnych maluchach i ich rodzicach, którzy poszukują praktycznych i ułatwiających życie akcesoriów do opieki nad dzieckiem. To nie jest zwykły rowerek trójkołowy. To model idealny, który spełni nawet najśmielsze oczekiwanie wszystkich jego użytkowników. Co jest w nim takiego wyjątkowego? Przede wszystkim obrotowe siedzisko, które w zależności od potrzeb i sytuacji można ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy. A to wszystko za pomocą jednego przycisku! To jednak nie koniec! Kinderkraft Easytwist posiada jeszcze jedną, godną podkreślenia funkcję. To regulowane oparcie! W efekcie, malec może uciąć sobie krótką drzemkę, niezależnie od miejsca przebywania! Takiej opcji nie posiada żaden rowerek trójkołowy!

Koła, którym niestraszne żadne nierówności!

Wysoki komfort jazdy jest nie tylko zasługą regulowanego oparcia i obrotowego siedziska, ale również solidnych kół. Rowerek Kinderkraft Easytwist ma przednie kółka większe od tylnich, aby łatwiej pokonywały wszelkie nierówności oraz amortyzowały wstrząsy. Dodatkowo, zostały wyposażone w łożyska, aby zapewnić łatwość prowadzenia – nawet na bardzo trudnej nawierzchni. Co więcej, wszystkie koła zostały wykonane z mocnej i odpornej na przebicia gumy, dlatego nie trzeba obawiać się o ich przypadkowe przebicie.

Regulowana rączka

Rowerek Kinderkraft Easytwist zaskakuje jeszcze jedną zaletą. To regulowany uchwyt, dzięki któremu z łatwością można go dopasować do swojego wzrostu. Wszystko po to, aby komfort prowadzenia przybrał jeszcze ciekawsze kolory! Ten atut doceni również starsze rodzeństwo, które choć na chwilę będzie mogło przejąć opiekę nad młodszym bratem lub siostrą i poprowadzić rowerek. Oczywiście – pod okiem dorosłych!

Dodatkowe udogodnienia

Kinderkraft Easytwist to model, który skrywa w sobie wiele przydatnych funkcji. Oprócz wyżej wymienionych, warto zauważyć obecność specjalnej barierki zabezpieczającej malucha przed wypadnięciem czy osłony chroniącej przed wkręceniem dziecięcej nóżki w szprychy rowerka. Do tego 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i tylny hamulec, które zapewnią najwyższy poziom  bezpieczeństwa – niezależnie od okoliczności!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here