Wymarzona osiemnastka

Wielu rodziców, których pociechy coraz bardziej zmierzają do osiągnięcia progu pełnoletniości, zastanawia się, jak zorganizować wymarzoną osiemnastkę. Osiemnaste urodziny to niewątpliwie jedne z najważniejszych, a co za tym idzie, muszą być wyjątkowe. Organizacja imprezy osiemnastkowej jest dużym wyzwaniem dla rodziców, zarówno pod względem finansowym, jak i ze względu na poświęcony na poszukiwania czas.

Organizacja przyjęcia na osiemnastkę

Obecnie zadanie to jest prostsze. Pomysłów na inspiracje można bowiem szukać w internecie. Należy jednak pamiętać, by przede wszystkim zorientować się, czego życzy sobie sam solenizant, ponieważ nie każdy człowiek lubi wielkie imprezy w gronie wielu osób – niektórym do pełni szczęścia wystarczy obecność rodziny, czy najbliższych przyjaciół. Jeśli jednak zdecydujemy się na organizacje dużego przyjęcia, ogromną popularnością cieszy się w obecnych czasach wynajem lokali na takie wydarzenia. Tutaj z pomocą przyjdzie nam właśnie wyszukiwarka internetowa, większość właścicieli tego typu lokali ogłasza się bowiem w sieci. Na przykład po wpisaniu hasła „lokal 18 urodziny Warszawa”, ukaże się nam wiele takich ofert, różniących się ceną oraz atrakcyjnością.

Sprawdź również: https://nowawarszawa.pl/jak-zorganizowac-wymarzona-osiemnastke-o-tym-musisz-pamietac/

Jeśli planujemy zaprosić wielu gości, zarówno rodzinę, jak i przyjaciół młodego dorosłego, dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie sali, w której można by rozdzielić obie grupy – przydzielić ich do osobnych stołów. Sama, bywając na osiemnastkach u znajomych, spotykałam się z taką organizacją imprezy i uważam, że jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dla obu grup osób – rodziny i znajomych, ponieważ każdy z uczestników może wtedy spędzać czas w znajomym gronie. Jeśli chodzi o jedzenie, należy zorientować się, czy wśród zaproszonych gości są jacyś wegetarianie/ weganie i oprócz tradycyjnych potraw, zamówić również dania bezmięsne. Jak na każdej zabawie, jedną z najważniejszych aspektów jest dobranie odpowiedniej muzyki.

Muzyka na 18

Popularną opcją jest zatrudnianie DJ-a, który jednocześnie kierowałby przebiegiem imprezy — przygotował zabawy dla uczestników. Można również samodzielnie stworzyć playlistę z utworami, które chcemy usłyszeć podczas urodzin. W tym powinien pomóc nam solenizant, on bowiem najlepiej wie, jakiej muzyki słucha on, oraz jego znajomi. Warto jednak zadbać o różnorodność utworów – wybrać utwory z różnych gatunków muzycznych, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Jeśli miejsce urodzinowej zabawy mamy już z głowy, czas pomyśleć o idealnym prezencie na tę wyjątkową okazję. Nieraz wybór podarku jest rzeczą oczywistą – na przykład syn wiele razy wspominał o nowym laptopie bądź wiemy, czym się interesuje i co pomoże mu w realizacji swojego hobby. Jeśli jednak nie wiemy, czego życzy sobie nasze dziecko, warto spytać go osobiście, o czym marzy, bądź poprosić o pomoc jego najbliższych przyjaciół – być może zwierzył się komuś ze swoich pragnień. Jeśli jednak zupełnie nie mamy pomysłu na prezent, zawsze zostaje nam najprostsza i niezawodna opcja – koperta z pieniędzmi. Taki prezent ma jedną ważną zaletę – na pewno nie będzie nietrafiony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here