dentysta wybielający zęby

Piękne, wręcz śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Osiągnięcie takiego efektu tylko za pomocą codziennej higieny jest możliwe, lecz nie w każdym wypadku. Problem ten rozwiązuje jednak stomatologia estetyczna, która oferuje zabieg, jakim jest wybielanie zębów. Gdzie się na niego zapisać i jak jest on wykonywany?

Gdzie zapisać się na wybielanie zębów?

Chcąc zapisać się na wybielanie zębów w Łodzi, warto znaleźć godną zaufania klinikę stomatologiczną. Trzeba też sprawdzić, czy w jej ofercie znajduje się stomatologia estetyczna. Takowe można bez większych problemów znaleźć w wyszukiwarce. Jednym z polecanych miejsc jest Centrum Nowoczesnej Stomatologii, które znajduje się właśnie w Łodzi i oferuje różnorodne zabiegi wybielania zębów.

Spory wybór w kontekście metod wybielania zębów jest rzeczą bardzo ważną, o której wiele osób zapomina. Nie wszystkie zęby są przystosowane do danej metody. Czasem mogłaby ona przynieść zupełnie odwrotny efekt i zamiast wybielić zęby, drastycznie pogorszyłaby ich stan. Dlatego warto zainteresować się ofertą w Centrum Nowoczesnej Stomatologii.

Jakie są metody wybielania zębów?

W Centrum Nowoczesnej Stomatologii można skorzystać z różnych metod wybielania zębów. Pierwsza to wybielanie nakładkowe. Jest to bezpieczny sposób o wysokiej skuteczności. Wybielanie z jego udziałem odbywa się przy pomocy specjalnych nakładek na zęby.

Wybielanie BEYOND to druga metoda. Polega ona na wykorzystaniu specjalnej lampy BEYOND. Zabieg trwa około 30 do 60 minut. Trwałość wybielania zębów przy pomocy tej metody jest uzależniona od wielu czynników. Wpływ na to ma między innymi dieta, czyli rodzaje spożywanych pokarmów. Ważna jest też odpowiednia higiena jamy ustnej. Brak regularnego szczotkowania, czy też podstawowego dbania o stan uzębienia i jamy ustnej mógłby skutkować szybszą utratą efektu.

W celu wybielenia uzębienia można też zdecydować się na tak zwany bonding. Jest to nieinwazyjna metoda, która nie wymaga żadnych nawierceń i innych ingerencji w szkliwo. W bondingu do poprawy stanu zębów pod względem estetycznym wykorzystywane są żywice kompozytowe.

Dlaczego warto zdecydować się na wybielanie zębów i piękny uśmiech?

Białe zęby to efekt, który jest pożądany przez wiele osób. Przede wszystkim dobrze wyglądające uzębienie ma spory wpływ na nasz ogólny wygląd. Pozostawienie po sobie dobrego wrażenia jest znacznie prostsze, gdy mamy biały, naturalny i zdrowy uśmiech.

W dzisiejszych czasach można do tego zdecydować się na wybielanie zębów wieloma metodami. Dzięki temu niezależnie od osobistych preferencji czy stanu uzębienia, każdy znajdzie odpowiedni sposób dla siebie. Są one też coraz bardziej dostępne cenowo.

Dodatkowo wybielanie zębów u specjalisty, jakim jest dentysta, to znacznie bezpieczniejsza opcja niż korzystanie z domowych sposobów. Te mogą przynieść nieprzyjemne skutki. Mogą pojawiać się po nich stany zapalne dziąseł czy nadwrażliwość zębów. Dodatkowo potrafią one zwiększać ich podatność na próchnicę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here