Marynarki męskie

Kolekcja męska Lavard na bieżący sezon jesień-zima 2021/2022 została stworzona dla mężczyzn, którzy śmiało wprowadzają do swojej garderoby innowacje oraz nie boją się wyzwań. Połączenie klasycznych, lubianych fasonów z odświeżoną, jesienną kolorystyką podąża w kierunku liberalizowania męskiej garderoby. Wiele zmienia się na rzecz wygody, lekkiej nonszalancji i jeszcze głębszego wyrażania osobistego stylu. Kolekcja jest już dostępna w sieci salonów firmowych oraz w sklepie internetowym marki.

Jesień i zima to czas, kiedy garderoba męska może zaprezentować się w pełnej okazałości. Na znaczeniu zyskują marynarki, kamizelki oraz okrycia wierzchnie, a męskie stylizacje stają się warstwowe. Kiedy poranki stają się chłodniejsze, a wieczory dłuższe należy zadbać o ubiór tak, aby dodawał komfortu cieplnego oraz wyglądał szykownie. To także czas prezentacji kolekcji jesiennych, które przeszły długą i trudną drogę w zmieniającej się dla nas wszystkich rzeczywistości. Sezon jesień-zima 2021/2022 to wyraźny symbol powrotu do przyrody oraz wielkiego oczekiwania na zmiany. Odświeżona kolorystyka oraz klasyczne i ponadczasowe kroje są solidnym fundamentem dla zabawy konwencjami, stylami oraz zasadami. Przykładem tego są jesienne kolekcje męskie, które bardziej niż kiedykolwiek ulegają odformalizowaniu, zacierają granice między elegancją a codziennością oraz oferują odmianę wizerunku dla każdego nowoczesnego mężczyzny.

Sezon jesień-zima 2021/2022 w kolekcji męskiej Lavard odznacza się mocnymi wpływami stylu casual, który jak nigdy dotąd opanował modę męską. Zmieniło się przede wszystkim to, jak obecnie ma wyglądać ubiór do pracy. Obserwujemy zachodzącą zmianę – nawet ściśle określony dotychczas dress code ulega odformalizowaniu. Na początku wystarczy zerknąć na zaproponowaną w tym sezonie kolorystykę. Na czele kolekcji Lavard stoją nietuzinkowe kolory elektrycznej niebieskości oraz szlachetnej, głębokiej zieleni, które nie pozwalają zapomnieć o wciąż towarzyszącym nam wspomnieniom o górskich, letnich wędrówkach. Osnowa kolorystyczna kolekcji nie odcina się zupełnie od barw bazowych, takich jak brązy i beże. W tym roku także i one zostają unowocześnione i zyskują zupełnie nowe wydanie. Klasyczne barwy jesieni występują w odświeżonych wariantach i tak brąz otrzymuje cynamonowy aromat, granat głęboką toń fioletu, a beż bardzo ciepły i nieco cielisty akcent. Moda zachęca nas, aby choć przez chwilę rozważyć nasz powrót do natury i skupić się na jej pięknie.

W kolekcji męskiej zaprezentowanej przez Lavard umieszczono obowiązkowe elementy naszych jesiennych outfitów na pierwsze chłodniejsze dni. W tym sezonie nie będzie dziwić wyraźnie zaznaczony prym miękkiej oraz otulającej dzianiny. Miękkie, wełniane lub bawełniane golfy są obowiązkowym elementem jesiennych stylizacji męskich. Jeśli zestawimy dzianinę z nietypową dla niej kolorystyką, otrzymamy oryginalną bazę dla niebanalnej stylizacji osadzonej w najnowszych trendach. Kobalt oraz butelkowa zieleń zestawione z cynamonowym brązem oraz korzenną czerwienią prezentują się nietypowo. Przekreślają dotychczasowe zasady kolorystycznej analizy ubioru i tworzą nowe schematy, w których to zieleń, rudość czy szarość przejmują rolę klasycznej kolorystyki mody męskiej. To ważne także z punktu widzenia ubioru biznesowego, który w tym sezonie pozwala na więcej – nie tylko kolorystyka dostaje zupełnie nowego życia, ale także kroje ulegają liberalizacji. Promowane są połączenia sportowej bluzy oraz sneakersów z garniturem męskim, czy też połączenia kraciastych marynarek i dzianinowych golfów z jeansami i skórzanymi sztybletami. Ten sezon jest czasem ubioru warstwowego. Outfit skomponowany z kolorów, faktur oraz deseni, które tworzą ze sobą kompletny wizerunek nowoczesnego garnituru męskiego jest bezbłędnym hitem tego sezonu!

Kolekcja męska Lavard na bieżący sezon jesień-zima 2021/2022 została stworzona dla mężczyzn, którzy śmiało wprowadzają do swojej garderoby innowacje oraz nie boją się wyzwań. Połączenie klasycznych, lubianych fasonów z odświeżoną, jesienną kolorystyką podąża w kierunku liberalizowania męskiej garderoby. Wiele zmienia się na rzecz wygody, lekkiej nonszalancji i jeszcze głębszego wyrażania osobistego stylu. Kolekcja jest już dostępna w sieci salonów firmowych oraz w sklepie internetowym marki. Zapraszamy do stworzenia swojej jesiennej garderoby z Lavard. https://www.lavard.pl/produkty/moda-meska/marynarki-meskie,2,2148

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here