Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe mają coraz więcej zwolenniczek – z kilku powodów. Są trwałe i pięknie wyglądają na paznokciach. Dają przestrzeń dla kreatywności, a bogata gama kolorów pozwala idealnie dobrać odcień. Zastanawiasz się nadal, czy lakier hybrydowy jest dla Ciebie? Koniecznie przeczytaj ten artykuł i zdecyduj!

Lakiery hybrydowe – wygoda i elegancja

Lakiery hybrydowe są zdecydowanie trwalsze niż akrylowe, a nawet żelowe. Kolorową stylizacją można cieszyć się przez długie tygodnie bez obawy, że lakier odpryśnie czy się zarysuje. Paleta kolorystyczna jest tak bogata, że nawet najbardziej kapryśna elegantka znajdzie w niej odcień idealny dla siebie i na daną okazję. A do tego lakier hybrydowy można bez trudu nałożyć samodzielnie, w domu. Nie jest wcale konieczne, by za każdym razem odwiedzać stylistkę. Wystarczy zestaw startowy i trochę cierpliwości. Eleganckim manicure hybrydowym naprawdę można zadać szyku! Możliwe jest też za jego pomocą wydłużenie paznokci i nadanie im wymarzonego kształtu. To doskonała wiadomość dla tych z nas, które nie mogą poszczycić się wybitnie mocnymi naturalnymi paznokciami.

Jak nakładać lakier hybrydowy?

Nałożenie lakieru hybrydowego wymaga odrobinę cierpliwości, ale wcale nie jest skomplikowane. Bardzo ważne jest, by odpowiednio przygotować płytkę paznokcia i użyć odpowiednich produktów w prawidłowej kolejności. Dzięki temu mamy gwarancję oszałamiającego efektu i tego, że lakier utrzyma się w idealnym stanie przez długi czas. Najpierw należy dokładnie usunąć skórki i opiłować paznokcie. Możemy do tego użyć klasycznych cążek i pilniczka albo frezarki do paznokci. Płytkę paznokcia trzeba zmatowić przy użyciu bloczka polerskiego, a na koniec odtłuścić za pomocą nail cleanera. Na tak przygotowane paznokcie nakładamy bazę. Jej zadanie to ochrona płytki i przedłużenie trwałości stylizacji. Cienką warstwę bazy nałożonej na paznokcie należy utwardzić pod lampą UV. Teraz możemy już nałożyć lakier hybrydowy w dowolnym kolorze. Zazwyczaj nakładamy dwie warstwy lakieru, a każdą z nich utwardzamy pod lampą przez około 30 sekund. W ostatnim kroku nakładamy top, nie zapominając o zabezpieczeniu wolnego brzegu, tak by lakier był idealnie chroniony przed uszkodzeniami. Top utwardzamy pod lampą – i prawie gotowe! Teraz trzeba tylko raz jeszcze użyć nail cleanera, aby odtłuścić płytkę paznokci. Ten krok możesz pominąć, jeśli użyłaś top Semilac No Wipe. I już! Możesz ruszać na podbój świata.

Zmiana stylizacji – to łatwe!

Lakiery hybrydowe zdejmuje się tak samo łatwo, jak się je nakłada. A nawet jest to jeszcze prostsze, bo nie trzeba opracowywać płytki paznokcia. Po prostu używamy specjalnego płynu z acetonem, a następnie zdejmujemy lakier. Przed nałożeniem kolejnej stylizacji płytkę należy ponownie opracować, a następnie nałożyć lakier w ulubionym kolorze. To naprawdę proste. Nie zastanawiaj się zatem dłużej i ciesz się perfekcyjnym i trwałym manicure.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here