Wizytówki na stół

Winietki, na których umieszcza się imiona i nazwiska zaproszonych na uroczystość gości, kojarzą się głównie z weselem. Niemniej jednak warto zaopatrzyć się w nie również wtedy, gdy organizujemy innego typu imprezę, lecz pojawi się na niej stosunkowo dużo gości. Dzięki temu unikniemy chaosu, jaki związany jest z usadzaniem przy stole zaproszonych osób.

Jakie winietki warto wybrać?

Wybór winietek na przyjęcie stanowi spore wyzwanie, bowiem muszą one pasować do ogólnej dekoracji pomieszczenia i stołu, tworząc z nią spójną, elegancką całość. Niektórzy wybieraj winietki na stół, które posiadają taki sam wzór, jak zaproszenia na imprezę, jednak nie jest to regułą i nie musimy trzymać się tego ściśle, zwłaszcza że obecnie niewiele osób przychodzi na przyjęcie z zaproszeniami. Możemy więc wybrać winietki kwiatowe, wzorzyste bądź w jednolitym kolorze, w zależności od tego, kiedy dokładnie odbywa się impreza, jaki ma charakter oraz jak będzie wyglądać ogólna dekoracja. Jeśli bowiem będzie ona niezwykle bogata, to w zupełności wystarczą jednokolorowe winietki.

Stojaki na winietki

Organizując jakiekolwiek przyjęcie, warto wyposażyć się nie tylko w winietki, ale również w stojaki na nie. Mała karteczka z imieniem i nazwiskiem może bowiem zgubić się w morzu dekoracji, które przygotowaliśmy na stół. Z drugiej strony dużych rozmiarów winietki nie wyglądają zbyt efektownie, dlatego też lepiej postawić właśnie na mniejsze, sprawdzone formy. Wyróżnić je możemy odpowiednimi stojakami, które nie tylko będą wyglądać bardzo efektownie, ale również podkreślą styl, w którym dekorujemy salę. Możemy bowiem zdecydować się na stojaczki diamenty, które będą pasować do elegancko przystrojonych sal bądź na stojaki w formie pnia drzewa, które doskonale podkreślą styl vintage czy eko, które w ostatnim czasie są niezwykle popularne. Różnorodne modele winietek i stojaków zakupić możemy w sklepie internetowym https://styloveszklo.pl/pl/c/Wizytowki-na-stol/68. Dzięki bogatej ofercie z pewnością znajdziemy produkty, które spełnią nasze oczekiwania.

Pamiętaj o winietkach!

Zakupu winietek lepiej nie zostawiać na ostatni moment – wybierzmy je jak najwcześniej, tak aby mogły stworzyć spójną całość z pozostałymi elementami dekoracyjnymi. Dzięki winietkom możemy nie tylko usadzić gości zgodnie z naszym zamysłem, ale również uniknąć niepotrzebnych nieporozumień czy chaosu, które często towarzyszą zasiadaniu do biesiadnego stołu, na którym brakuje znaczników. Bez względu na to, czy organizujemy wesele, czy przyjęcie urodzinowe, nie powinno na nich zabraknąć winietek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here