maszyny spożywcze i masarskie

ERY Food Machinery to firma, która specjalizuje się w sprzedaży, kupnie oraz naprawie maszyn do przemysłu spożywczego i mięsnego. Jeżeli prowadzisz biznes w branży gastronomicznej, zajmującej się cateringiem lub przetwórstwem czy produkcją żywności, na pewno zainteresują Cię nasze usługi. Znajdziesz u nas niezawodny sprzęt, który pomoże usprawnić działanie Twojego zakładu – poznaj naszą ofertę i przekonaj się sam.

Wilki masarskie – profesjonalny sprzęt do zakładów przetwórstwa mięsa

Profesjonalny wilk masarski to niezastąpiony sprzęt w branży mięsnej i spożywczej, który wykorzystywany jest do mielenie mięsa, a także innych artykułów spożywczych jak ryby czy warzywa. Oferowany przez nas sprzęt charakteryzuje się to wysokiej klasy, trwałymi i mocnymi materiałami co przekłada się na doskonałą niezawodność. Wpływ na to mają również nowoczesne komponenty maszyn wykorzystujące najnowsze technologie i rozwiązania stale rozwijane przez specjalistów z branży. 

Zarówno nowe, jak i używane wilki do mięsa najczęściej wykonywane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia i działanie czynników szkodliwych, jednocześnie spełniając wszystkie normy dotyczące kontaktu z żywnością. Wszystko to przekłada się na jakość mielonego mięsa – nie wpływają one w żaden sposób na bezpieczeństwo, smak i inne właściwości rozdrabnianej żywności. Wilki masarskie dostępne w asortymencie ERY Food Machinery charakteryzują się:

  • silnikami o dużej mocy (od 5,5 kW, do nawet 55 kW),
  • zbiornikami o różnej pojemności (110 l, 120 l, 1000 l),
  • bardzo wysoką wydajnością (od 1400 kg/h do nawet 12000 kg/h),
  • ostrymi ostrzami,
  • szeregiem zabezpieczeń zmniejszającym ryzyko skaleczenia,
  • łatwym demontażem ułatwiającym czyszczenie i konserwację.

Duża różnorodność pod względem mocy, jak i gabarytów pozwala dopasować odpowiednie maszyny do specyfiki danego zakładu, tak aby spełniała wymagania dotyczące procesu produkcji i zapewniała pełny komforty użytkowania pracownikom.

Nowe i używane maszyny dla przemysłu spożywczego – poznaj ofertę ERY Food Machinery

W naszej ofercie znajdziesz nowe i używane urządzenia pochodzące od zaufanych dostawców posiadających doskonałą renomę w branży. Dokonujemy precyzyjnej selekcji, wybierając tylko najlepsze dostępne maszyny.

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas maszynę spełniającą Twoje oczekiwania niezależnie od prowadzonej przez Ciebie działalności – posiadamy zarówno duży sprzęt przeznaczony dla ogromnych hal produkcyjnych, jak i małe urządzenia doskonale dopasowane do mniejszych lokali gastronomicznych lub firm cateringowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie Eryfood – zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here