Podgrzewacz do wosku

Podgrzewacze do wosku są niezbędnymi urządzeniami w każdym salonie kosmetycznym i depilacji. Urządzenia służą do rozpuszczania wosku przed depilacją. Metoda ta cieszy się dużą popularnością wśród klientów i jest bardzo skuteczna oraz szybka. Podgrzewacz wosku jeszcze bardziej upraszcza cały proces.

Depilacja woskiem

Usuwanie owłosienia poprzez depilację jest bardzo efektywne. Nawet krótkotrwały dyskomfort nie jest przeszkodą, gdy weźmiemy pod uwagę efekty depilacji. Po zabiegu skóra pozostaje gładka przez okres od 3 do 6 tygodni. Po użyciu wosku do depilacji włoski odrastają słabsze i cieńsze, co po kilku cyklach depilacji obniża poziom bólu.

Zalety podgrzewaczy do wosku

Podgrzewacz do wosku to urządzenie, które gwarantuje szybkie i łatwe ocieplenie substancji, dzięki czemu pozwala profesjonalistce skoncentrować się na samej depilacji. Dzięki jego zastosowaniu unikniesz uciążliwego podgrzewania wosku. Urządzenie pozwoli także na regulację temperatury, co umożliwi dostosowanie jej do rodzaju wosku oraz wrażliwości skóry. Będzie to wielka zaleta dla wielu wrażliwych klientek.

Podgrzewacz może też sprawdzić się w domu. Jest znacznie bezpieczniejszy niż podgrzewanie wosku w mikrofalówce lub garnku – dzięki niemu unikasz poparzenia przy przenoszeniu naczynia lub wyciąganiu go z gorącej wody. Urządzenie jest małe i nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu poszerza możliwości domowej depilacji.

Podgrzewacze do wosku w puszkach

Podgrzewacze są używane do podgrzewania większej ilości wosku. Można w nich ogrzać i roztopić niemal każdy rodzaj wosku oraz past cukrowych. Dzięki temu możesz przetestować różne rodzaje wosku i wybrać ten odpowiedni dla siebie lub klientek.

Podgrzewacze stojące mają metalowe zagłębienie, w które wkłada się granulki, bloki lub całe puszki miękkiego wosku. W mniejszych modelach (400-500 ml) pojemnik można łatwo wyjąć, co ułatwia czyszczenie urządzenia. Temperatura podgrzewaczy jest regulowana za pomocą pokrętła lub przycisków.

Podgrzewacze do wosku z rolką

Podgrzewacze do wosku z rolką doskonale leżą w dłoni, są kompaktowe i ergonomiczne. Ich standardowa pojemność wynosi 100 ml. Często dostępne są wkłady z rolkami o różnej szerokości, w zależności od potrzeb i miejsca aplikacji. Wkład należy umieścić w urządzeniu pomiędzy dwoma płytami grzewczymi. Po podgrzaniu wosk nakłada się bezpośrednio z podgrzewacza na skórę, dzięki czemu nie trzeba używać innych narzędzi. Podgrzewacze z rolką dostępne są wersji z kablem zasilającym lub ze stacją dokującą, umożliwiającą naładowanie i użycie jednego lub wielu urządzeń, co sprawdza się w salonach kosmetycznych.

Podgrzewacze wielofunkcyjne

Podgrzewacze wielofunkcyjne łączą w sobie funkcjonalność podgrzewacza do puszek i podgrzewacza do wkładów z rolką. Są dostępne w różnych wersjach, które pozwalają równocześnie podgrzać puszkę o pojemności 400-500 ml oraz 2-3 wkłady z rolką. Takie podgrzewacze idealnie sprawdzą się w profesjonalnych salonach kosmetycznych, umożliwiając jednoczesne przeprowadzanie zabiegów na kilku klientach, z wykorzystaniem różnych metod i rodzajów wosku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here