Okulary Tifosi dla miłośników jednośladów

0
320

Okulary Tifosi z fotochromem pełnią niezbędną rolę w wyposażeniu miłośników jazdy rowerowej. Są one cenione przede wszystkim za szerokie pole widzenia, lekkość oraz możliwość regulacji. Wśród produktów można wyróżnić modele, które posiadają soczewkę pozbawioną ramki. Co istotne, modele wyposażone są w soczewkę fotochromatyczną ściemniającą, która reaguje w zależności od natężenia światła. Dużym ich atutem jest fakt, że mają one przyjemny design, efektowny wygląd i zwracają na siebie uwagę.

Poliwęglanowe okulary doskonałą ochroną przed promieniowaniem UV

Wyżej wymienione okulary Tifosi posiadają regulowane noski i zauszniki, a ich ramka wykonana jest z wysokojakościowego Grilamidu TR90. Popularne modele idealnie nadają się między innymi na rower jak i również do biegania. Ich hydrofobowa powłoka doskonale odpycha cząsteczki wody. Soczewki okularów Tifosi są zaprojektowane i wykonane z poliwęglanu, przez co są bardzo trwałe, niezawodne i odporne na wiele uszkodzeń, zarysowań. Popularne modele posiadają niezbędne filtry UV, dzięki czemu dają one należytą ochronę oczom. Jeśli chodzi o kolor ramki, produkty posiadają najrozmaitsze odcienie brązu, czerni, granatu, czerwieni czy też pomarańczy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w zestawie otrzymywane są 3 wymienne szybki, które można idealnie dopasować na każde warunki pogodowe.

Okulary amerykańskiej marki Tifosi – czym się charakteryzują?

Okulary Tifosi z fotochromem to w pełni bezpieczne i bardzo wygodne w użytkowaniu akcesoria. Miłośnicy szosowych wycieczek zwracają uwagę na jakość produktów, która oczywiście powinna być pierwszorzędna. Wśród popularnych produktów znanego i cenionego producenta akcesoriów rowerowych można wyróżnić także okulary z ramką, które wyposażone są w dużą, szeroką soczewkę. Panoramiczne pole widzenia gwarantuje doskonałą jakość widzenia. Niezbędne filtry znajdujące się na wyposażeniu tych okularów dają należytą ochronę między innymi przed promieniowaniem UVA i UVB. Oczywiście dzięki okularom Tifosi oczy chronione są także przed dostaniem się do nich owadów, much, komarów. Warto dodać, że popularne modele gwarantują idealne dopasowanie do kształtu twarzy, dzięki czemu nie spadają one z twarzy podczas jazdy rowerem. Wysokiej klasy rowerowe okulary amerykańskiej marki Tifosi mogą stanowić doskonały pomysł na przykład na prezent dla miłośników jednośladów. Można je nabyć również dla własnego komfortu jazdy, który zdecydowanie się poprawia, gdy używa się najwyższej klasy akcesoriów rowerowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here