Baby shower

Baby shower staje się coraz popularniejszym przyjęciem w Polsce. Jest organizowane na cześć spodziewanego maluszka i przyszłej mamy. Zgodnie ze zwyczajem obsypuje się ich deszczem prezentów. Aby przyjęcie nabrało odpowiedniego charakteru warto zadbać o odpowiedni wystrój.

Jak udekorować pomieszczenie na baby shower?

Baby shower zazwyczaj organizują przyjaciółki i koleżanki przyszłej mamy. Bardzo często jest to przyjęcie- niespodzianka. Aby wywrzeć jeszcze większe wrażenie, konieczna jest odpowiednia oprawa. Świetnie sprawdzą się tutaj wszelkiego rodzaju dekoracje babyshower, które dostępne są w sklepie Moje Party. 

Zdobienie pomieszczenia, w którym będzie się odbywać baby shower warto zacząć od znalezienia miejsca, w którym stworzymy ściankę do pamiątkowych zdjęć. Jeżeli potrzebujemy coś przysłonić, świetnie sprawdzą się do tego kurtyny imprezowe. Następnie wieszamy w widocznym miejscu baner z napisem “baby boy” lub “baby girl”, w zależności od płci dziecka. Możemy go ozdobić balonami w odpowiedniej kolorystyce- girlandą balonową, kilkoma powieszonymi balonami lub postawić wiązanki balonowe napełnione helem.

Baby shower- dekoracja stołu z ozdobami ze sklepu Moje Party

Prawdziwą ucztę- nie tylko dla podniebienia, ale i dla oczu- możemy stworzyć dekorując stół. Przede wszystkim dobrze jest zaopatrzyć się w jednorazowe talerzyki i kubeczki, które ulżą nam także podczas sprzątania. Dobierając je kolorystycznie mogą być nie tylko elementem funkcjonalnym, ale i dekoracyjnym. 

Dodatkowo koniecznie przydadzą się serwetki- te ze stópkami będą się świetnie prezentować wśród innych dekoracji na baby shower. Pikery z ozdobami w postaci dziecięcych akcesoriów- wózków, smoczków czy butelek dodadzą atrakcyjności babeczkom. Słomki ze śliniaczkiem, body i słonikiem będą wspaniale wyglądać we wszelkiego rodzaju napojach. Wszystkie te produkty, a także wiele innych, dostępne są na stronie https://mojeparty.pl/.

Baby reveal lub baby shower bez znajomości płci dziecka

Czasem bywa tak, że rodzice nie chcą wiedzieć lub nie chcą od razu ujawniać płci dziecka. Organizowany wtedy baby shower powinien mieć neutralne kolory, np. białe, kremowe czy szarości. Można także zrobić go w stylu boy or girl. Stosujemy wtedy dekorację zarówno różową, jak i niebieską. Jeżeli na tym przyjęciu rodzice zechcą przekazać informację czy maluszek będzie dziewczynką, czy chłopcem, świetnie sprawdzą się duże czarne balony wypełnione konfetti w odpowiednim kolorze. 

Przyjęcie z okazji baby shower to wspaniały moment na wykonanie pamiątkowych zdjęć. Z pomocą przyjdą foto rekwizyty, dzięki którym fotografie będą jeszcze ciekawsze. Często nie sugerują one płci dziecka, więc można ich użyć niezależnie od tego, czy mamusia nosi pod sercem chłopca, czy dziewczynkę.

Przyjęcie baby shower to okazja, aby rozpieścić przyszłą mamę. Odpowiednio przygotowane przyjęcie, ze wspaniałymi dekoracjami ze sklepu Moje Party, z pewnością na długo zapadnie jej w pamięci. Dzięki przyjęciu zorganizowanym specjalnie na jej cześć poczuje się wyjątkowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here